McDonald's News

all things McDonalds.

Największy w Polsce – McDonald’s w Strefie Kibica w Warszawie.

Wizualizacja Restauracji McDonald's w Strefie Kibica w Warszawie

Jak podaje Gazeta Wyborcza rozpoczęła się budowa największej w Polsce restauracji McDonald’s na Placu Defilad  w Warszawie. Lokal jest częścią Strefy Kibica zlokalizowanej wokół Pałacu Kultury i Nauki –  będzie funkcjonował JEDYNIE podczas mistrzostw EURO 2012, a po zakończeniu rozgrywek zostanie rozebrany.

O Strefie Kibica:

Na lokalizację Strefy Kibica w Warszawie wybrany został plac Defilad wokół Pałacu Kultury i Nauki – miejsce stanowiące ścisłe centrum miasta. Dokonując wyboru lokalizacji Strefy, uwzględniono w szczególności wielkość dostępnego obszaru, jego bezpieczeństwo, skomunikowanie (w tym rejonie komunikacja publiczna przewozi 158 tys. pasażerów na godzinę przy stosunkowo niewielkiej odległości od lotniska i głównego dworca kolejowego) bliskość Stadionu Narodowego, a także tradycje organizacji wielu wielkich imprez.

Strefa Kibica zajmie powierzchnie około 120 tys. m. kw. i będzie mogła przyjąć w dniach meczowych około 100 tys. kibiców. W dniach, gdy nie będą rozgrywane mecze w Warszawie spodziewamy się 20 – 30 tys.  kibiców.

Strefa Kibica rozpocznie działalność w przeddzień otwarcia turnieju – 7 czerwca 2012 i zakończy działalność najprawdopodobniej 2 lipca w południe, dzień po rozegraniu meczu finałowego w Kijowie. Będzie czynna od godz. 10 do 1 w nocy, a w najatrakcyjniejszych dniach meczowych nawet do 4 nad ranem. – podaje Urząd Miasta Warszawa

Załoga McDonald’s ma liczyć 100 doświadczonych pracowników –  każda restauracja McDonald’s w Polsce  może zgłosić 1 kandydata, który musi następnie przejść rekrutację do pracy w Strefie Kibica. Taka procedura ma zapewnić najlepszą obsługę w nowym lokalu. Jest to też forma wyróżnienia dla pracowników.

Tak liczny i dobrze przeszkolony personel będzie niezbędny, aby z usług lokalu rzeczywiście mogło skorzystać planowane 5000 osób dziennie. Aby zapewnić odpowiednią szybkość obsługi czynne będzie 12 stanowisk kasowych; na pewno z backupem – czyli oprócz kasjerów będą również osoby, które jedynie pakują zamówienia do toreb. Dlaczego nie na tacę? Ponieważ w samym lokalu nie będzie stolików – będzie można zamawiać jedynie na wynos.

Wizualizacja Restauracji McDonald's w Strefie Kibica w Warszawie

Pod względem liczebności załogi i wielkości linii kas będzie to największy lokal koncernu w Polsce.

Czy dla pracowników rzeczywiście praca na EURO będzie wyróżnieniem? Dla mnie okazja wydaje się być atrakcyjna, chociaż nie brak komentarzy w stylu: „(będzie)kilka razy większy zapierdziel i brak możliwości obejrzenia meczy…”.

By Marcin Piotrowski

Jeśli informacje które zamieszczamy są dla Ciebie przydatne – zapraszamy do dołączenia do nas na Facebooku <LINK>

Reklamy

About Marcin Piotrowski

Nie reprezentuje korporacji McDonald's- przedstawiam własne opinie, pragnę udostępnić bierzące informacje o produktach, kampaniach reklamowych i sprawach pracowniczych sieci McD. Przedstawię tyle szczegółów i informacji ile się da, z poszanowaniem tajemnicy handlowej, nie jest moją intencją działać na szkodę firmy McDonald's.

7 comments on “Największy w Polsce – McDonald’s w Strefie Kibica w Warszawie.

 1. DFVNFV
  19 kwietnia 2012

  To byłoby spoko, gdyby nie fakt, że wynagrodzenie nie różni się od regularnego.

  • Marcin Piotrowski
   19 kwietnia 2012

   Dokładnie – jedyny bonus to dieta i zakwaterowanie, zgadza się ? Generalnie słyszałem same dobre opinie o takich „delegacjach” z Maka, można poznać sporo ludzi i jest okazja do imprezowania :). Sam zawsze chętnie jeździłem na supporty, tego jednak nie zaliczę – od nas jest już odpowiedni kandydat -pozdro Adi :).

 2. AntyMc
  21 kwietnia 2012

  Tak, zamiast muzeum sztuki to walneli Maca :/

 3. Asia ,,Burzynka,,
  9 czerwca 2012

  A ja jadę i zobaczmy co to będzie za ,,sodoma ,, :)) kto jedzie 24.06.2012 ?? mój mail : asiabu@wp.pl hehe może warto odezwa się do siebie wcześniej:) Pozdrawiam cieplutko . Asia ,,Burzynka ,, 🙂

 4. luc
  27 sierpnia 2012

  z jakich RST jesteście????

  • Marcin Piotrowski
   27 sierpnia 2012

   Jak mi to przetłumaczysz to chętnie odpowiem ;). O knajpę ci chodzi? Bardzka, Wrocław.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

E-production

 • 110,093 Gości

Otrzymuj informacje o naszych nowych artykułach przez email:

%d blogerów lubi to: